Summer Forever Movie

25. dubna 2015 v 22:26 | Andrew
VIDEOS ← ← ← ◘ → → → SHIRTS

↓ ↓ ↓

↓ ↓ ↓

PHOTOS

ABOUT

V poslední pátek léta po střední škole se tři kamarádky domluví, že poslední dny stráví spolu jak nejlépe to půjde. Protože v pondělí ráno se všechno změní a nerozdělitelné kamarádky se od sebe odtrhnou a začnou žít dospělý život. Sladká, sarkastická a hudbu milující Sydney odjede na univerzitu v Bostonu. Inteligentní, pořádná a trochu upjatá Chloe se chystá do New Yorku. Senzační a lehkomyslná Liv neochotně zůstane, aby pomohla své matce v kavárně a navštěvovala zdejší univerzitu.
Mají pouze 48 hodin na to, aby splnili 'YOLO' seznam věcí, které musí udělat do pondělního rána. Balit kluky, plnit si sny, zbavit se svých strachů a u toho nechat zpívat svá srdce.
Sydney se musí rozhodnout, jestli odjede a nebo zůstane a bude se věnovat hudbě. Chloe se musí vypořádat s obrovskou party u ní doma, když jsou její rodiče pryč. Liv musí tvrdě trénovat, aby se dostala na Julliard. Tenhle víkend napne jejich přátelství k prasknutí, ale napříč životem, láskou, žalem a hudbou mají příležitost objevit novou etapu svého života. Stejně jako posílit zvláštní pouto jejich party.


CAST

Megan Nicole jako Sydney
Alyson Stoner jako Liv
Anna Grace Barlow jako Chloe
Ryan McCartan jako Liam
Cody Johns jako RJ
Stephen Colletti jako Austin
Daphne Zuniga jako Sophie
----------------------------------
Roman White - režisér
Lisa Eisenpresser - producentka
Matt Weaver - producent
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama