Megan Nicole - Biography

3. ledna 2015 v 19:23 | Andrew

Megan Nicole Flores
Než aby vám můj příběh napsal někdo cizí, chtěla jsem to napsat sama a sdílet s vámi vše, jen z mého pohledu. I když to nemusí být perfektní, je to přímo od srdce a já doufám, že vám bude líbit. Tak… je to tady :D

Ahoj, jmenuji se Megan.
Jsem zpěvačkou, skladatelkou a hudebníkem.
Jako dítě jsem chtěla být kosmonautem (nebo mořskou pannou, ale to si z vás dělám srandu). Hudba byla vždy součástí mého života. Hrála jsem na klavír už od dětství, ale nic to nebylo, to až na střední škole, kdy jsem poprvé vzala do ruky kytaru, v tu chvíli jsem se zamilovala. Věděla jsem, že mi nezbývá nic jiného, než se tomu věnovat. Když jsem začala vytvářet hudbu, nebylo pro mě cesty zpět. Vzpomínám si, když jsem řekla svým rodičům, že to je to, co chci dělat po zbytek mého života. Řekli, tvoř!
Rodina je pro mě důležitá. Vždy můžete vidět člena mé rodiny, jak mi fandí. Moji rodiče mi vždy ve všem pomáhali. Pracovala jsem tvrdě, abych mohla hrát v místních restauracích a venkovních promenádách. Na vánoce 2009 mi můj táta dal novou kytaru poté, co viděl, že hudba pro mě není jen fáze, ale i můj život a životní styl. Koupil ji v zastavárně (pojmenovala jsem ji "Pawn Shop" protože je z místní zastavárny Good 'ole Pawn Shop) a dostala jsem ji, abych konečně udělala svůj první cover na YouTube: "Use Somebody" od Kings of Leon. Ani za milion let bych nehádala, že YouTube by se stalo platformou pro sdílení mojí hudby s celým světem.
Je šílené si myslet, že dívka z Katy v Texasu může cestovat a být na místech po celém světě. Místa, o kterých se mi ani nezdálo, že bych mohla navštívit, natož tam hrát svou hudbu! Moji fanoušci jsou ti, kteří mě objevili a kteří mě stále inspirují. Oni jsou ten důvod, proč jsem se rozhodla dělat to, co miluji! Jsem vděčná, že mám své věrné fanoušky, kteří mě podporují na mé cestě. Jsem nadšená, že i nadále můžu vytvářet novou hudbu a poznávat nové lidi.
Za posledních několik let žiju v Los Angeles, zatímco pracuji na nové hudbě a jsem tak nadšená z vydání mého alba ESCAPE, které vychází 14. října 2014! Nemůžu se dočkat, až budu sdílet písně a příběhy s ostatními a pokračovat v turné, hrát, a tvořit.
V můj páteční večer nesmí chybět: Netflix (internetová videopůjčovna) a sushi.
Mé lásky: můj jorkšír Sissy, mojí sestru Maddie, růžová, třpytky, Taco Bell, lesk na rty, Mario Kart, Call of Duty, Pina Colada, vonné věci, Star Wars, čtení, babička-jako svetry (víte, ty nadměrné pohodlné svetry), pláž, objevování nové hudby, Disney Land, obracení polštáře na chladnou stranu, svíčky, balónky, Batman, tučňáci, Mexické jídlo, bojové boty… to jsou některé z mých oblíbených věcí.

Mám vás moc ráda :)

Oficiální stránky
 


Komentáře

1 Aňa Aňa | 7. října 2015 v 16:55 | Reagovat

Děkuju, přesně tohle jsem hledala. Máš super blog!Určitě pokračuj!!! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama